שלום רב
חברים, אני רוצה לשתף אתכם בדרך נפלאה שמצאתי איך לחסוך במתנות ליום ההולדת בבתי הספר, יהלי שלי חגג השבוע יום הולדת 8.
כמו בכל שנה ידעתי שגם השנה הורים יצטרכו לקנות לו מתנות בעשרות שקלים למרות שבמרביתן הוא בכלל לא ישחק או ישחק קצת ואז הם ימצאו את עצמם בפח יחד עם הכסף של ההורים.
ואז מצאתי את "פיית המתנות", רעיון נפלא. דרך האתר ההורים נותנים סכום של 25 ש"ח בלבד ופיית המשאלות פונה לילד ושואלת אותו מה הו...א רוצה. יהלי שלי בחר 4 מתנות שהוא מאוד רצה והיה מאושר עד הגג!
וההורים לא היו צריכים להוציא הרבה, ללכת לחפש, לעטוף וכל הבלגן שכרוך בזה... אז אני ממליץ בחום
אלון גל, מנכ"ל תות תקשורת ותוצאות
פייה יקרה שלי!
התוודעתי אלייך ביום חורף קר עת בני החמוד חזר הביתה מבית הספר עם הזמנת יום-הולדת ביד. וכך בעודי מתחבטת אם ומתי כדאי לצאת מהפוך, צייץ דרדקי הקטן כי "אמרו בכיתה להיכנס לפיה". "פיה? איזו פיה?", וזה בקול ששון ושמחה עונה :"הפיה במחשב". וכך פייתי החביבה הכרנו – אני מתוך הפוך ואת מתוך המסך. המשכנו את הרומן, את ואני, משמחה לשמחה, מיום-הולדת אחד למשנהו.
אבל, פיה יקירה רציתי להודות לך, על אף שהשארות בתוך הפוך הינה סיבה מספיק נעימה, על כך שבימים בהם הייתי חולה ורתוקה למיטה, דאגת שבני תמיד יהיה עם מתנה בימי ההולדת ללא שאצטרך לקום מהמיטה ולהתרוצץ.
אז נתראה בשמחות... כלומר בימי הולדת
רותי
אני ממליצה בחום!
איזה כייף שיש פיית מתנות שגורמת לימי הולדת האינסופים להיות כל כך פשוטים לקניית מתנה! במקום לבלות כל שבוע בחנויות צעצועים לנסות ולמצוא מתנה "שווה" במחיר סביר פשוט להכניס את מספר כרטיס האשראי ולדעת שהילד מקבל בדיוק את מה שהוא רוצה !!
פשוט וקל , ומצד שני אנחנו קיבלנו בזכות הפייה אופניים חדשות שאנחנו מאד נהנים מהם , שלא היינו רוכשים ללא הפייה,
גבי
שלום רב
לפני כשלושה שבועות הכרנו את אתר "פיית המתנות" . מצאנו דרכו פיתרון מצוין לרכישת מתנה ליום ההולדת של בננו.
הרעיון המקורי, הפשטות, היעילות וכמובן התוצאה, גרמו לנו ולבננו הנאה רבה.
מרבית חברי הכיתה השתתפו והילד זכה לקבל במקום הרבה מתנות חסרות שימוש, תלוש שי לרכישת קונסוליית WII.
תודה רבה לאנשי האתר שעשו לנו את יום ההולדת עוד יותר שמח.
דלית ודורון ברגר
פייה יקרה,
מעולם לא ידעתי שאני יכולה להיות כל כך אסירת תודה על משהו. כל יום הולדת תמיד היה עונש מה לקנות ועול מיותר ל"יום החופשי" יום שישי.
מאז שגיליתי את פיית המתנות, אין לי עונש שישי וגם אני יוצאת צדיקה כי הילד מקבל מתנה שווה.
לאחרונה, גם בתי נועה חגגה יום הולדת וקיבלה מ-20 חבריה לכיתה מתנה משותפת - ערסל לחדר מרשת מילגה, דבר שחלמה עליו הרבה זמן ולא היה בסדר העדיפויות שלנו.
המון תודה על המצאה גאונית – אפשר גם ועד בית.....?
איסי אבקסיס
אני ממליצה בחום!
לא מזמן פתחתי חשבונות עבור 3 בנותיי שנהנו ממתנות יום הולדת איכותיות ושוות במיוחד על פי בקשתן (בית בובות מעץ מ-ד-ה-י-ם, רולרבליידס ועוד...). פשוט תענוג. כולנו הרי מכירים את המצב הזה "שיש לילדים כבר הכל" וזה נכון...וכאן בדיוק הייחודיות של פיית המתנות. הילד מקבל מתנה בהזמנה, החברים והמשפחה חוסכים את ההתלבטות והשיטוטים.. WIN-WIN ! אני כבר ממש מכורה. מבחינתי אין אופציה אחרת וכמובן שאני כבר הולכת לפתוח לי חשבון לקראת יום הולדתי הקרבה... :) מה, לא מגיע גם לי להרגיש ילדה?!
מיכל חיים
ברצוני להודות לפיית המתנות
על הרעיון המקסים, ההתייחסות המושקעת במיוחד, ועל תשומת הלב של הפייה הכיתתית המתוקה. הרעיון והביצוע היו אדירים - איך לא חשבו על זה קודם?!?! ישר כח!!!
ניצן ישרים
שלום לפיית המתנות,
רציתי מאד מאד להודות לך שעזרת לכיתה לקנות לי אופניים מדהימות וקסדה יפה ובטיחותית שתגן עלי בזמן הרכיבה.
כבר הרבה מאד זמן אני חולמת שיהיו לי על אופניים - ועכשיו הגשמת את חלומי,
רכבתי עליהם אתמול בפעם הראשונה והיה ממש ממש כיף!
הלוואי שתמשיכי להגשים חלומות של עוד ילדים!
נועה אדלר
פיית המתנות
האתר ידידותי מאד למשתמש . זמני התגובה של כל פעולה - מיידים , בקיצור - מיזם חכם, ערכי ונוח למשתמש. ממליצה !!
איה בת ה- 7 זכתה לביקור "מפיית המתנות" : ערכת pet shop גדולה ובובת מוקסי מחליפת שיער עם ערכת מספרה . בנוסף...שוברים לקניית ספרים בצומת ספרים. תודה לפייה ונתראה בשמחות :)
איריס אשכנזי
מי אמר שאין בעולמנו פיות המגשימות חלומות ומשאלות לב
אני מכירה, בגילוי לב, אחת כזאת שמתהלכת בינינו (ללא מטריה מעופפת וללא שרביט פלא), מפזרת את קסמיה בין ילדים נרגשים ושמחים...
שמי גלית שמחון, אמם של רוני (בת 9) ואיתי (בן 7). שנים רבות אנו חוגגים ימי הולדת לילדינו בחוג המשפחה ובחוגי חברים. כמו כל ילד בארץ ובעולם, החלק החשוב של המסיבה מתחיל ,בעצם, עם טקס פתיחת המתנות (בתום המסיבה המושקעת והנוצצת...).
למכתב המלא...
מי אמר שאין בעולמנו פיות המגשימות חלומות ומשאלות לב
אני מכירה, בגילוי לב, אחת כזאת שמתהלכת בינינו (ללא מטריה מעופפת וללא שרביט פלא), מפזרת את קסמיה בין ילדים נרגשים ושמחים...
שמי גלית שמחון, אמם של רוני (בת 9) ואיתי (בן 7).
שנים רבות אנו חוגגים ימי הולדת לילדינו בחוג המשפחה ובחוגי חברים. כמו כל ילד בארץ ובעולם, החלק החשוב של המסיבה מתחיל ,בעצם, עם טקס פתיחת המתנות (בתום המסיבה המושקעת והנוצצת...).
תקופה ארוכה, אנו מנסים ללמד את ילדינו (וגם את עצמנו), מהי חשיבותה הגדולה של מחזור, ועד כמה סביבתנו מאבדת את נופה הירוק ואת עצי החורש הנפלאים שבה, ולכן כל אחד מתבקש לתרום מעט מעצמו ולוותר על שימוש מופרז בניירות ובשקיות פלסטיק!
ואז...כמו בחלום בלהות... נערמת בסלון ערימת מתנות ענקית, מלווה בשקיות פלסטיק רבות ומארזי נייר צבעוני, שעומדים להיקרע לגזרים בידיהם הקטנות של "בעלי השמחה".
כל מה שהוסבר והובן, הופך לבדיחה עצובה ולהבל מילים חסרות פשר וכוונה!
כמו כן, מתנות רבות שקיבלנו לאורך השנים אינן נחוצות עבורנו ואינן שימושיות. דבר המצריך זמן מיותר לרוץ ולהחליפן. חלקן לא יוחלפו, כי לא הוצמד להן פתק החלפה. ולצערנו, יישארו מיותמות ללא דורש בפינת החדר ויעלו אבק לבן...
בל נשכח את ההוצאות הכלכליות עבור כל מתנה סמלית לחברי יום ההולדת (בממוצע 45 ₪ לילד), הכפילו זאת בשתי כיתות של ילדי, וכבר אני צריכה "לשדוד בנק" על מנת לגייס תקציב מכובד שכזה.
לדאבוני, אני מכירה מספר ילדים, שנמנעים מלהשתתף במסיבות יום הולדת, כי יד הוריהם אינה משגת סכומים נאים כאלה...
ואז- מופיעה ה"פייה", פיית המתנות, ומבקשת למצוא פתרון הולם ומכובד לכל התחושות הקשות שעלו בליבנו לפני כל מסיבת יום הולדת כיתתית. מציעה לאחד מתנות בשם חברי הכיתה (20 ₪ לכל ילד), ולרכוש מתנות שילד יום ההולדת מבקש, רוצה, צריך,שואף, מדמיין, ...
רוני, בתי, קיבלה סדרת ספרים מן המיתולוגיה היוונית ("פרסי ג'קסון"), מדבקות ובובת "פטשופ" מדהימה.
איתי, בני, קיבל מארז "מגה בלוקס" 900 חלקים של עולם הכבאות. אין בפי מילים לתאר את פניהם הנרגשות של ילדי שקיבלו את המתנות שכה חיכו להן (בליווי ברכה יפה ומחויכת מחבריהם לכיתה).
תודה לך, פיית המתנות, על יוזמה ברוכה.
ישנה כאן אמירה חברתית נהדרת, אנו יוצרים שוויון הזדמנויות לקניות משותפות ובמחיר סמלי ומכבד.
לצד, אמירה סביבתית ירוקה. די לשקיות אינסופיות ומארזי נייר, המושלכים כלאחר יד לפח האשפה המקומי!
אמירה אישית וחברית. הגשמת חלומות ומשאלות. הילד נשאר עדיין מרכז ו"מלך" המסיבה ולצידו חברי הכיתה, שהביאו מתנה שחפץ בה ...
תודה, שהפכת את מסיבת יום ההולדת של ילדי למהנה, שמחה ומועילה מתמיד!!!
יישר כוח להמשך פיזור "אבקות קסמים" לילדים מאושרים נוספים!
גלית, זיו, רוני ואיתי שמחון

גלית, זיו, רוני ואיתי שמחון
לפיית המתנות שלנו, תודה שהגשמת לנו חלום,
אופניים חדשות , איכותיות לבנינו אלעד , גרמת לו אושר רב ! הוא לא דמיין לעצמו שמתנה כזאת אפשרית מילדי הכיתה!!!! גם אנחנו ההורים מודים לפיית המתנות שבזכותה קיבלנו מתנה משמעותית ושימושית במקום עשרות מתנות קטנות ומיותרות , חסכת לנו ריצות להחלפת המתנות בחנויות רבות (אם בכלל) ובמקומן קיבלנו בדיוק מה שאלעד צריך..
תודה מכל הלב על הרעיון,ההשקעה והביצוע
אלעד לביא ומשפחתו
לפיית המתנות שלום,
אנו רוצים להודות לך על "פועלך" בנושא איסוף כסף, המאפשר קניית מתנות בעלות משמעות עבור הילד/ה.
צליל שמחה מאוד לקבל מתנות אלו.
הם ילוו אותה מספר שנים, ותזכור- כי ביום הולדתה ה-7 של כיתה א'1,היא קיבלה-את ההליקופטר עם שלט, (שעליו האחים שלה רבים איתה מי יפעיל אותו) , את הלגו שכבר למחרת ישבה והרכיבה את כולו, ואת בובות הפטשופים האהובים עליה מאוד שאותם היא גאה להראות לחברותיה.
אנו מכירים תודה על היוזמה, והתהליך המבורך
אכן פיה שמגשימה משאלות. רב תודות, יישר כוח,
משפחת אמת
לפיית המתנות היקרה,
ברצוני לאמר מספר מילות תודה על רעיון קניית המתנות המשותפות עם פיית המתנות.
כאם לארבעה ילדים, ביליתי זמן רב עם או בלי ילדיי בקניות מתנות ימי הולדת, לקח זמן רב (עד שנים)
להורים בכתה להבין שהזמן והעלות של המתנות היא יקרה, מעבר לחשיבה מה מתאים להביא....
מנסיון אישי,היותוביתי חגגה ראשונה השנה עם ילדי הכתה, מצאתי את עצמי הולכת ומחליפה ומשדרגת לה מספר מתנות,שוב עולה עניין הזמן וההתעסקות לכן, מאד שמחתי כאשר הגיעה ההצעה והיוזמה המבורכת על ארגון מתנה משותפת, שם העלות לכל משפחה היא מינימאלית, וילד/ת יום ההולדת יוצא נשכר ומצליח להגשים לעצמו חלום של מתנה "שווה" כל הכבוד על ההשקעה והאכפתיות.
אנחנו מאד מרוצים ומוקירים
שרית דים
ממליצה בחום על פיית המתנות
יצא לי להתנסות גם כרוכשת מתנה וגם כחוגגת יום הולדת. תהליך רכישת המתנה כל כך נוח וידידותי וחוסך כסף והרבה התרוצצות מיותרת. מי לא מכיר את הצורך לקנות מתנות לילדי הכיתה וכל פעם להוצאי לפחות 40ש"ח למתנה (אם לא יותר). ככה חוסכם גם כסף (משלמים רק 25ש"ח) וגם את ההליכה לחנות הצעצועים (שעולה יותר מאחר וגם הילד הקונה רוצה משהו בשביל עצמו).
חגגתי לבת שלי יום הולדת ופתחתי לה חשבון בפיית המתנות. 12 ילדים מהכיתה שלה הצטרפו למתנה והדפסנו לה תלוש בסך 300ש"ח לפיראט האדום (הילדה בת 6). ואיזו חוויה זו היתה בשבילה – היא הסתובבה בכל החנות,
למכתב המלא...
ממליצה בחום על פיית המתנות
יצא לי להתנסות גם כרוכשת מתנה וגם כחוגגת יום הולדת. תהליך רכישת המתנה כל כך נוח וידידותי וחוסך כסף והרבה התרוצצות מיותרת. מי לא מכיר את הצורך לקנות מתנות לילדי הכיתה וכל פעם להוצאי לפחות 40ש"ח למתנה (אם לא יותר). ככה חוסכם גם כסף (משלמים רק 25ש"ח) וגם את ההליכה לחנות הצעצועים (שעולה יותר מאחר וגם הילד הקונה רוצה משהו בשביל עצמו).
חגגתי לבת שלי יום הולדת ופתחתי לה חשבון בפיית המתנות. 12 ילדים מהכיתה שלה הצטרפו למתנה והדפסנו לה תלוש בסך 300ש"ח לפיראט האדום (הילדה בת 6). ואיזו חוויה זו היתה בשבילה – היא הסתובבה בכל החנות, בהתחלה בחרה מתנה אחת יקרה, ואחר כך החליטה שעדיף לקנות מספר דברים (וגם באות ההדמנות למדה ערך של קביעת סדרי עדיפות). היא בחרה בבובה מנגנת של טינקרבל ומאוד התלהבה לגלות שהיא יכולה לבחור את הבובה הגדולה של דרדסבא (שהיא מאוד רצתה כבר זמן רב) ועוד מספר מתנות קטנות. בקיצור, חוויה. שווה לנסות!!!
קרן גבריל

קרן גבריל
שנים הייתי זאת שאחראית על המתנה
תפקיד שדורש מיומנויות רבות שלי ושל ילדי. חלק מהעניין היה לנדנד ,לבקש ולרדוף. לעיתים קרובות ולשלם במקום ,ולא תמיד לקבל חזרה. לרוץ אחרי מעטפות, שלא לציין את ילדיי שלי שמחו על התפקיד ה"כפוי " של הבלדר. "פיית המתנות" הביאה סוף לבלגן. גילתי מעורבות ומחיובות גדולה יותר של הורים. לא שומעת יותר, שכחתי. מאפשר לי אסטרטגיות ניהול נוחות וידידותיות. אני לא צריכה להזכיר - הפיה מזכירה בשבילי לכל ההורים שאני בוחרת. אני מקבלת כל יום דיווח יומי על מי שילם וכמה יש. הפך את חיי לפשוטים יותר ( לפחות בתחום הזה- ממש לא מזיק). ממליצה בחום.
נעמה כץ
נגישות