פתיחת חשבון

הרשם לאתר

זה פשוט לקנות יחד בפיית המתנות. לאחר הרשמה קצרה לאתר, אפשר לארגן כמה מתנות משותפות שרוצים. מארגן האירוע גם מחליט מה סכןם ההשתתפות במתנה ואז כל המצטרפים משתתפים בסכום זהה.
טיפ מהפיה – רוצים שהילדים יקבלו את המתנות במסיבה עצמה? בקביעת התאריך האחרון להצטרפות רצוי לתת לעצמכם לפחות יומיים לפני האירוע כדי שתספיקו לקנות מתנות בשוברי המתנה של פיית המתנות. כך תוכלו להניח אותן ב"תיבת המתנות" ולאפשר לילדים לפתוח אותן בסוף המסיבה.
ועוד טיפ מהפיה – הנהגת הכיתה/גן יכול לפתוח מראש חשבונות לכל הילדים בכיתה ותזכורות להצטרפות ישלחו אוטומטית על ידי הפייה.
 
השלב השני עוד יותר פשוט מהראשון – הפייה שולחת אליכם מייל הזמנה מנוסח עם קישור להצטרפות למתנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את המייל עם הקישור לכל המוזמנים לארוע או לשתף בקישור את כל החברים של מקבל המתנה בפייסבוק. כדי לשמור על פרטיותו של מקבל המתנה, רק מי שמקבל את ההזמנה יכול להיכנס לקישור, ולהצטרף למתנה בתשלום מאובטח עם כרטיס אשראי – אז חשוב שלא תשכחו אף אחד.
שמו של כל משתתף במתנה מצטרף לברכה משותפת וגם ניתן לרשום ברכה אישית המצטרפת לאלבום ברכות אישי שנשלח לילד/ה החוגגים.

בתפריט "הארועים שלי" תוכלו לראות בכל זמן נתון את כל הפרטים של הארועים הפעילים והעתידיים שלכם: כמה משתתפים, מי משתתף, כמה כסף נאסף בחשבון המתנה ועוד.
 
זה פשוט להגשים משאלות עם פיית המתנות. תאריך היעד הגיע וחשבון המתנה עם סכום הכסף שהצטבר עומד לרשותכם. עכשיו, נשאר לרכוש שוברים בסכום שהצטבר בחשבון המתנה. השוברים ואלבום הברכות ישלחו אליכם במייל.
ניתן לפצל את הסכום שהצטבר למספר רשתות.
טיפ מהפיה – אחרי שרכשתם מתנות שבוברי המתנה, כדאי לשלוח מייל ולספר לכל מי שהשתתף במתנה מה קניתם.

ועוד טיפ מהפיה - פיית המתנות יכולה להגשים משאלות גם לילדים גדולים. ניתן להעניק שובר מתנה של פיית המתנות גם כמתנת סוף שנה לגננות, צוות הצהרון, מתנת לידה או לקולגות בעבודה. כשמארגנים מתנות בפיית המתנות, חוסכים את כאב הראש של איסוף הכסף ו"הרדיפה" אחרי השכחנים.נגישות