שאלות ותשובות

מי זאת פיית המתנות?

פיית המתנות הינו אתר אינטרנט המאפשר לרכוש מתנות משותפות מילדי הכיתה או הגן או מהמשפחה, מהחבר'ה או מחברים לעבודה. באמצעות שימוש בפיית המתנות, ניתן להגשים חלומות ולהעניק מתנות גדולות ומשמעותיות.

איך זה עובד?

על מנת לרכוש מתנה משותפת מספיק לבצע שלוש פעולות בלבד.
להנחיות  איך זה עובד

מי יכול לפתוח "חשבון מתנה" בפיית המתנות?

כל מי שמלאו לו 18 שנה. הורה לילד/ת יום הולדת או הורה של חבר/ה לכיתה או לגן שחוגג יום הולדת. בן/ת משפחה, חבר/ה, או חבר/ה לעבודה.

טיפ מהפיה – ועד הכיתה יכול לפתוח מראש חשבונות לכל הילדים בכיתה ותזכורות להצטרפות ישלחו אוטומטית על ידי הפיה. להצטרפות ללא תשלום לרישום כיתתי מוקדם שלחו מייל
וטיפ נוסף – אם אתם מארגנים מתנה משותפת לחבר/ה לעבודה, נצלו את מערכת הרכישה המשותפת בפיית המתנות במקום להתרוצץ בין כולם ולאסוף כסף, להתעסק עם עודף ו"לרדוף" אחרי השכחנים.

האם אני יכול לפתוח חשבון בפיית המתנות גם לעצמי?

בוודאי, זה מה שיפה בפיית המתנות. כל אחד יכול לפתוח חשבון לכל אחד אחר, אפילו לעצמו. מהיום גם ילדים קטנים וגם ילדים גדולים יכולים להינות ממתנות משמעותיות ולחסוך את הטירחה שבאיסוף הכסף.

מתי כדאי לפתוח "חשבון מתנה" בפיית המתנות?

כדאי לפתוח את "חשבון המתנה" מיד כשמקבלים הזמנה ליום ההולדת על מנת לאפשר ליותר ילדים להצטרף. ככל שיותר ילדים יצטרפו למתנה, כך תוכלו לקבל מתנות שוות יותר.

טיפ מהפיה – נסו לפתוח את החשבון לפחות סוף שבוע אחד לפני המסיבה – הרבה הורים מגיעים לטיפול במיילים הפרטיים רק בסופי השבוע.

יצרתי "חשבון מתנה" למתי כדאי לקבוע את התאריך האחרון להצטרפות למתנה?

הפיה ממליצה שהתאריך האחרון להצטרפות יהיה כמה שיותר קרוב לתאריך המסיבה, כדי לאפשר לכמה שיותר חברים להשתתף במתנה. לרוב, אנשים נוטים להצטרף למתנה ביום/יומיים האחרונים לפני המסיבה.

טיפ מהפיה – לילדים הצעירים יותר, במידה ואתם מעוניינים שיפתחו את המתנות בסוף המסיבה, השאירו לכם יום או יומיים כדי שתספיקו לקפוץ ולקנות מתנה בשוברים לפני המסיבה. כך הילדים יוכלו גם להנות "מטקס פתיחת מתנות" וגם להנות מהמתנות שהם באמת רצו.

פתחתי "חשבון מתנה" הרבה זמן לפני יום ההולדת, מה זה אומר?

מצויין! חשבון מתנה הופך לפעיל רק 10 ימים לפני התאריך האחרון להצטרפות שנבחר. פיית המתנות תשלח לך את מייל ההזמנה לחברים אוטומטית כשהחשבון יהפוך לפעיל. ואז, יש להעביר את המייל לרשימת המוזמנים למסיבה.

איך מגדילים את מספר החברים המשתתפים במתנה?

שולחים הזמנה לכל החברים דרך המייל ולא שוכחים לשלוח שוב את התזכורת שפיית המתנות שולחת.

טיפ מהפיה – הזמנתם חברים נוספים לא מהכיתה/גן? שלחו את המייל גם לכל האורחים שהוזמנו, מאוד יכול להיות שגם הם ישמחו להצטרף למתנה המשותפת.

איך משתתפים במתנה?

בפיית המתנות, חשוב לנו לשמור על פרטיות מקבל המתנה ולכן רק מי שיצר חשבון מתנה או הוזמן באימייל להצטרף למתנה יכול להשתתף במתנה המשותפת. קיבלתם מייל הזמנה להצטרף למתנה משותפת? נכנסים ללינק שקיבלתם עם ההזמנה להצטרפות למתנה, רואים מה הסכום להצטרפות למתנה ומשלמים באמצעות כרטיס אשראי במערכת מאובטחת ( SSL 128bit).
אם איבדתם את מייל ההזמנה, יש לפנות למארגן חשבון המתנה המשותפת, או לבעל/ת השמחה ולבקש את הקישור להצטרפות למתנה.

אם לא נפתח חשבון מתנה, אנו מזמינים אותך להרשם לפיית המתנות, ליצור חשבון מתנה ובשלושה צעדים פשוטים להגשים חלומם של ילדים וגם לשמור על הסביבה!

עד מתי אפשר להשתתף במתנה?

מארגן "חשבון המתנה" קובע מהו התאריך האחרון להשתתפות. מעבר לתאריך זה לא ניתן להשתתף במתנה. אבל, אם תאריך יום ההולדת השתנה מאיזו שהיא סיבה, מארגן חשבון המתנה יכול לשנות את מועד האחרון להשתתפות במתנה ולהוציא תזכורת לכל המוזמנים.

אבל איזו מתנה בוחרים?

שאלה מצויינת! מאחר ופיית המתנות מספקת שוברים לכל הרשתות המובילות, אפשר לקנות כל מתנה שרוצים ולא צריך לתכנן יותר מדי זמן מראש. בחירת השוברים נעשית בסוף אחרי שעבר התאריך האחרון להשתתפות . כך אפשר לחשוב על רעיונות למתנות בהתאם לסכום הכסף שהצטבר בחשבון המתנה. אנו ממליצים להסתכל גם בעמוד שוברי המתנה, וברעיונות למתנות ולהתרשם אילו משאלות אפשר להגשים עם פיית המתנות.

איך מקבל/ת המתנה י/תדע שהשתתפתי במתנה שלו/ה?

עם ההצטרפות למתנה והתשלום בכרטיס האשראי, שימכם יצורף אוטומטית לברכה משותפת. מעבר לכך, פיית המתנות ממליצה לכל מי שהצטרף למתנה ליצור ברכה אישית. באישור התשלום המתקבל לאחר ההצטרפות למתנה ישנו לינק לכתיבת ברכה אישית המצטרפת לאלבום הברכות האישי שנשלח לילד/ה החוגגים ביום המסיבה.

פתחתי "חשבון מתנה" לחבר/ה מהכיתה, איך אני יכול לוודא שהם יקבלו את אלבום הברכות?

אלבום הברכות האישי נשלח למייל שעודכן בשורת "מייל הילד/ה החוגגים" בעת פתיחת חשבון המתנה, בתאריך האחרון להצטרפות.

האם בטוח לשלם בפיית המתנות?

לחלוטין. פרטי כרטיס האשראי שלכם מוצפנים בטכנולוגיית SSL 128bit ונשלחים ישירות לכספת אלקטרונית. פרטי החיוב לעולם לא נשמרים אצלנו על השרתים.

כיצד מקבלים את שוברי המתנה?

תאריך האחרון להשתתפות הגיע וחשבון המתנה עם סכום הכסף שהצטבר עומד לרשותכם. בתפריט "האירועים שלי" בשורת האירוע בוחרים בכפתור "רכישה" ובוחרים כיצד לפצל את הכסף בין החנויות השונות. השוברים נשלחים במייל וניתנים למימוש מיידי. יש להדפיס את השוברים ולהביאם לחנויות בעת הרכישה.

מה קורה אם לא מצטרפים מספיק חברים למתנה המשותפת?

אין כזה דבר. כל מתנה מכבדת את הנותן ומספיק ששני חברים ישתתפו במתנה כדי להעניק מתנה יפה ומהנה! אבל, במידה ורק חבר אחד השתתף במתנה, פיית המתנות מתחייבת להשיב את הסכום בניקוי הוצאות הטיפול.

האם חובה לממש את יתרת החשבון?

ביום מימוש השוברים, יש להמיר את כל הסכום שנאסף בחשבון ל שוברי מתנה של הרשתות השונות והחשבון מתאפס.

עד מתי ניתן לממש את שוברי המתנה?

תאריך אחרון למימוש שוברי המתנה מצוין על גבי השובר.

שכחתם את הסיסמה?

הקישור "שכחת את הסיסמה" שנמצא ליד כפתור "התחבר" יאפשר לכם לקבל מייל עם קישור לשינוי הסיסמה. יכול להיות שייקח לכם כמה דקות לקבל מייל זה, אבל הוא יגיע.

האם ניתן להחליף שובר מתנה?

במידה ושובר המתנה בתוקף וטרם מומש, פיית המתנות תעשה ככל יכולתה להחליף שובר מתנה ממגון האפשרויות הקיים בעמוד שוברי מתנה.

האם באפשרותי להחזיר שובר?

לא ניתן להחזיר שובר. יש לנצלו בהתאם לתנאים הרשומים עליו.

מה אם לא ניצלתי את סכום השובר במלואו? האם אוכל לנצל את היתרה בעתיד?

במידה ולא ניצלתם את כל סכום השובר, ניתן לקבל זיכוי על יתרת הסכום מבית העסק ולנצל את יתרת הסכום בהתאם לתנאי הזיכוי של בית העסק.

האם ניתן להחליף מתנה שנרכשה בשובר פיית המתנות?

ניתן להחליף את המוצר בהתאם לתנאי ההחלפה של בית העסק בו מומש השובר.

האם ניתן להמיר את השובר של פיית המתנות בכסף?

לא. מטרת השוברים היא רכישת מתנה מכל החברים ולכן יש לנצלם בבית העסק הנבחר.

האם אוכל לממש את השובר יחד עם מבצעים אחרים או מכירות חיסול?

תנאי המימוש לשוברים משתנים מעת לעת ורשומים לצד השובר בעמוד שוברי מתנה.

מה אם העסק אליו רכשתי שובר כבר לא קיים?

בכל מקרה שימנע מכם לממש את השובר, אנו נדאג שתקבלו את הכסף בחזרה.

איך אוכל להצטרף לבנק השוברים של פיית המתנות?

פשוט מאוד! כיתבו למחלקת המכירות לעסקים שלנו במייל: b2b@giftfairy.co.il

נגישות